Úvod

Podnětem pro vytvoření tohoto informačního portálu byla snaha o vytvoření nekomerčního informačního centra pro neodbornou veřejnost.

Vzhledem k velkému rozvoji stavebnictví v posledních letech došlo k obohacení trhu o nové stavební materiály, výrobce, stavební firmy, developery apod.

Ne vždy je ale nutná asistence "ODBORNÍKA", který Vás za velké peníze upozorní na to, co už sami vidíte, nebo Vám navrhne řešení, které je sice spolehlivé, ale pro Vás ve skutečnosti nerealizovatelné. A proto se snažíme na tomto nekomerčním informačním portálu pro Vás shromažďovat co možná nejvíce rad a informací, které Vám pomohou problémům nejen předcházet, ale případně je řešit snadno a rychle svépomocí.

Každý příspěvek do diskuzního fóra vítáme a jeho zveřejněním můžete i Vy přispět k rozšíření informovanosti těm, kteří ho právě potřebují.

Novinky

Na co si dát pozor při stavbě

05.05.2010 05:55
Nepřehledněte nové články o tom, na co si máte dát pozor při REALIZACI stavby, viz naše rubrika Na co si dát pozor při... 

Informace o provozu

09.09.2009 09:09
Vážení přátelé, velice se omlouváme, stránky jsou stále v přípravě.  Snažíme se pro Vás připravit co nejvíce užitečných informací a fotografií.  

Veškeré služby
na tomto portálu
jsou poskytovány

ZDARMA