QUIDO Kalkulátor skladeb Baumit

Potřebujete rychle definovat skladbu ETICS, omítek nebo podlah, včetně kalkulace potřebného materiálu, můžete využít jednoduchého kalkulátoru z rozsáhlého sortimentu firmy Baumit. V případě váhání při výběru barvy je možné po zaregistrování stavby za zhruba poštovné získat je možné získat do deseti pracovních dnů i skutečný vzorek na desce  30x40 nebo v 0,5kg kbelíku.

Izolace prostupů a detailů

undefinedPro zajištění správné funkce tepelné izolace a projektované těsnosti obálky budovy je nutné, aby veškeré prostupy (kleštiny, anténní tyče, potrubí, kabely apod.) a komplikované detaily byly vzduchotěsně napojeny na parotěsné zábrany či parobrzdy. Toto napojení zajistíte spolehlivě a zároveň jednoduše pomocí plastovité viskózní manžety.

Color Architect - pro návrh barvy fasády Vašeho domu

Chtěli byste mít reálnou představu o barvě fasády svého domu a potřebujete pomoci s výběrem barev, zkuste jednoduchého pomocníka. Na Vámi pořízené fotografii stávajícího domu nebo na vizualizaci Vašeho budoucího domu Vám aplikace rychle a jednoduše vytvoří představu o budoucí barvě fasády.

Rychlý výběr střešních vtoků, včetně potřebných detailů.

undefinedPro zjednodušení, zrychlení a hlavně zpřesnění výběru typu vpustí pro většinu skladeb střech a teras, včetně detailů provedení. montážních návodů a doporučeného příslušenství byla výrobcem spuštěna jednoduchá aplikace, jejichž obsluhu zvládne každý.

Konfigurátor komínů

Potřebujete pomoci s výběrem komínu. Pro zjednodušení a zrychlení postupu při výběru komínu můžete využít jednoduchý konfigurátor od výrobce, který Vás postupným upřesňováním snadno dovede k požadované přesné specifikaci a konečné ceně.

    3D Aplikace - příslušenství pro ETICS.

Pro lepší představu správného výběru a montáže systémových prvků byly vytvořeny výrobcem HPI-CZ názorné animace, které ukáží jednotlivé kroky při aplikaci produktů pro ETICS v konkrétním detailu. Nově je aplikace dostupná na Google play nebo Apple store.

Color Simulátor

undefinedPlánujete si vymalovat pokoj nebo stojíte před volbou konečného vzhledu Vašeho domu a potřebujete pomoci s výběrem barev, zkuste jednoduchého pomocníka. Nástroj není sice dokonalý, ale dobře Vám poslouží pro vytvoření představy o barevnosti jednotlivých stěn a stropů, případně fasády a střešní krytiny.